Nerwica natręctw i różnego rodzaju lęki

Moderator: samoleczenie

Nerwica natręctw i różnego rodzaju lęki

Postprzez Martin » 5 cze 2011, o 10:37

Dzięki metodzie BSM udało mi się zwalczyć nerwicę natręctw, serca i zespół jelita wrażliwego do tego liczne napady nieuzasadnionego lęku. Stan który obecnie odczuwam jest dla mnie zupełnie nowy. Ten spokój, zmieniła się postawa mojego ciała, mimika twarzy. Prawdopodobnie od małego cierpiałem na tą nerwicę więc była to dla mnie kolosalna zmiana. Muszę zaznaczyć że na początku stosowałem pozycję pierwszą ale tylko raz dziennie po 30 min, i efektów nie było albo były minimalne. Dopiero później zacząłem stosować ją po 4 razy dziennie każda sesję po 30 min a do tego raz dziennie pozycję V po 25 min. Po około 1,5 godziny ogarniała mnie senność i silne osłabienie stan ten trwał ok 2 tygodni. Potem dodałem do swojej diety zimno tłoczony olej lniany, tabletki dolomitowe, cynk 20 mg i witaminę C 1 gram dziennie. Senność i słabość były coraz mniejsze. A po około miesiącu wszystkie objawy niemal ustąpiły. dzisiaj wychodzę śmiało do ludzi czuję się swobodnie w różnych sytuacjach. Dosłownie uczę się na nowo żyć, jestem pełen energii poznaje coraz więcej ludzi. Na koniec chciałbym napisać jeszcze jedno spostrzeżenie. Niedawno zacząłem kurs metody Silvy, jest to system pracy z umysłem, jego najważniejszym elementem jest wprowadzenie mózgu w stan Alfa a do tego ciało powinno się zrelaksować, zastosowanie pozycji pierwszej przez około 20 min pozwala na szybsze wejście w ten stan bez konieczności stosowania innych metod relaksacji. Mam nadzieję że ten post pomoże innym ludziom z podobnymi problemami wyjść z tego piekła. Pozdrawiam i dziękuje panu Piotrowi Lewandowskiemu za jego książkę.
Martin
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 maja 2011, o 16:26

Re: Nerwica natręctw i różnego rodzaju lęki

Postprzez jamajka123 » 7 kwi 2013, o 21:05

gratuluje sam walcze ze schizofrenia mam nadzieje na zwyciestwo....
jamajka123
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 20:57


Powrót do O sobie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron