Prawidłowe ułożenie dłoni na głowie.

Moderator: samoleczenie

Prawidłowe ułożenie dłoni na głowie.

Postprzez fobikspoleczny » 30 wrz 2012, o 11:30

Witam.

Ja osobiście przez dłuższy okres czasu stosowałem metodę BSM na moją nerwicę lękową i niestety nie pomogła. Stosowałem poz. I wymierzaną za pomocą centymetra krawieckiego ( ok. 20,5 cm. od punktu między brwiami do czubka czuciowego ). Kiedyś słyszałem, że niektórzy ludzie mają inaczej ukształtowaną czaszkę i muszą nieco korygować ułożenie dłoni. Tak więc mam pytanie - czy istnieje w moim przypadku konieczność przesunięcia dłoni do przodu lub do tyłu ?
fobikspoleczny
 

Re: Prawidłowe ułożenie dłoni na głowie.

Postprzez samoleczenie » 5 lip 2013, o 08:54

Najlepiej wtedy już nie wymierzać tylko rękę w poz. I położyć na krawędź głowy, tak jak to pokazuję w książce str. 11 i na płytce odcinek nr 20.
samoleczenie
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2011, o 09:08

Re: Prawidłowe ułożenie dłoni na głowie.

Postprzez bolo24czel » 2 wrz 2013, o 07:53

ja często się obawiam że przekraczam linię przeduszną w poz.1.
mam wrażenie że jednak metoda działa, bo moje serce i ciśnienie nieco się uspokoiły, ale to uczucie czy trzymam dłoń dobrze zawsze towarzyszy.
bolo24czel
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 21:37

Re: Prawidłowe ułożenie dłoni na głowie.

Postprzez samoleczenie » 22 wrz 2013, o 09:26

No i nie potrzebnie bo tolerancja w przypadku wymierzania wg książki z płytką wynosi do 1,5 cm. Też trzeba dobrze obejrzeć odcinek filmu na którym pokazuję wymierzanie. Mówię tam że to nie punkt na dłoni promieniuje tylko cała dłoń- całe ciało.
samoleczenie
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2011, o 09:08


Powrót do O sobie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron