Kotka, rak płuc, proszę o pilną pomoc !

Moderator: samoleczenie

Kotka, rak płuc, proszę o pilną pomoc !

Postprzez piotrek1234 » 7 kwi 2012, o 20:42

Witam. Założyłem tu konto specjalnie, żeby o to zapytać i liczę na pomoc ludzi, którzy stosowali metodę BSM u zwierząt lub wiedzą, jak ją u nich stosować.

Chciałbym spróbować wyleczyć kotkę z raka płuc. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji, w jaki sposób należy przykładać rękę do głowy kota w tej sytuacji. Z tego co się dowiedziałem, dla ludzi jest to pozycja nr. 5, ale oczywiście kot ma wielokrotnie mniejszą głowę, więc stosowanie takiej pozycji raczej nie będzie wykonalne. Do tego nie wiem czy rejony mózgu odpowiedzialne za daną chorobę ma podobnie umiejscowione jak u człowieka.

Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Zależy mi na czasie, kotka jest już w dość kiepskim stanie... Będę bardzo wdzięczny ;)
piotrek1234
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 20:37

Re: Kotka, rak płuc, proszę o pilną pomoc !

Postprzez samoleczenie » 8 kwi 2012, o 13:12

W książce jest napisane że zwierzęta mają podobny organizm a więc i rozmieszczenie ośrodków nerwowych. Wystarczy jak u małego zwierzęcia trzyma mu się rękę na łebku. Niech Pan zaopatrzy się w książkę z filmem tam jest pokazane jak Pani leczyła małego pieska.
Samoleczenie
samoleczenie
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2011, o 09:08


Powrót do O zwierzętach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron