Łuszczyca

Moderator: samoleczenie

Łuszczyca

Postprzez joma » 20 cze 2011, o 10:38

Metodę tę zastosowałam kilka lat temu na sobie z pozytywnym rezultatem. Byłam chora na łuszczycę i nie pomagało mi już leczenie konwencjonalne stosowane w klinice dermatologicznej. Maści, które początkowo były skuteczne, po jakimś czasie przestawały już działać. Nie mając wyjścia, zdecydowałam się na odstawienie wszystkich medykamentów i rozpoczęłam leczenie metodą BSM. Ręce przykładałam trzy razy dziennie w pozycjach V i następnie pozycji II, każda po 20 minut. Po miesiącu leczenia po łuszczycy nie było już śladu.
Widoczne efekty leczenia nastąpiły po krótkotrwałym pogorszeniu, czyli po półtora tygodnia zabiegów. Po tym czasie wykwity zaczynały blednąć, łuska zaczęła odpadać, aż wreszcie całkowicie zanikły. Moja radość z tego powodu była ogromna. Polecam zastosowanie i wypróbowanie tej metody leczenia.
joma
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 cze 2011, o 05:53

Re: Łuszczyca

Postprzez benia85 » 29 sie 2012, o 23:49

Ja także wyleczyłam łuszczycę metodą BSM, którą polecił mi znajomy. Przeczytałam dokładnie książkę i zastosowałam się do zaleceń. Żadnej kawy, herbaty, alkoholu. Ja Łuszczycę miałam tylko na dłoniach i stopach. Po tygodniu stosowania BSM (przykładałam dłonie 2 razy na dobę) dłonie całkowicie zostały zaleczone. Po 3 miesiącach na stopach też już nie było śladu po chorobie. Na razie mija 7 lat odkąd pozbyłam się tej wstydliwej choroby i czekam dalej z nadzieją, że już nie powróci. Polecam tą metodę także innym, którzy mają ten sam problem.
benia85
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2012, o 23:43

Re: Łuszczyca

Postprzez ilona » 12 paź 2013, o 22:09

joma napisał(a):Metodę tę zastosowałam kilka lat temu na sobie z pozytywnym rezultatem. Byłam chora na łuszczycę i nie pomagało mi już leczenie konwencjonalne stosowane w klinice dermatologicznej. Maści, które początkowo były skuteczne, po jakimś czasie przestawały już działać. Nie mając wyjścia, zdecydowałam się na odstawienie wszystkich medykamentów i rozpoczęłam leczenie metodą BSM. Ręce przykładałam trzy razy dziennie w pozycjach V i następnie pozycji II, każda po 20 minut. Po miesiącu leczenia po łuszczycy nie było już śladu.
Widoczne efekty leczenia nastąpiły po krótkotrwałym pogorszeniu, czyli po półtora tygodnia zabiegów. Po tym czasie wykwity zaczynały blednąć, łuska zaczęła odpadać, aż wreszcie całkowicie zanikły. Moja radość z tego powodu była ogromna. Polecam zastosowanie i wypróbowanie tej metody leczenia.

Wspaniale czytać to co napisałaś ja nie wiedziałam,że łuszczycę też,można wyleczyć.Pozdrawiam
ilona
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 07:26


Powrót do O sobie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron