Okropne bóle głowy

Moderator: samoleczenie

Okropne bóle głowy

Postprzez Fallasa » 15 lip 2011, o 15:00

Witam wszystkich!
Od kilku lat cierpiałam na okropne bóle głowy z niewiadomych przyczyn.Bóle te trwały po 2-3 dni i żadne leki przeciwbólowe nie działały a niekiedy wręcz nasilały bóle.Ból był zawsze nie do zniesienia .W końcu tak już zaczęły mnie nawiedzać często(co 2-3 dzień po 2-3 dni),że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.Całe szczęście,że wówczas nie pracowałam.Przypadkowo wpadła mi w ręce książeczka z leczeniem metodą B.S.M i zaczęłam stosować pozycję V po 4 razy dziennie.Niekiedy po zastosowaniu tej pozycji zaczynały się bóle głowy,wtedy przerywałam samoleczenie na 2-3 dni i z powrotem ją stosowałam.Trwało to 3 miesiące.I w końcu się wyleczyłam a bóle głowy dosięgają mnie tylko sporadycznie.
Mojego syna 12-letniego także wyleczyłam tą metodą.Syn zaczął mieć gorączkę,bez żadnych innych objawów.Po zastosowaniu antybiotyku gorączka ustepowała i powracała po tygodniu.I tak było jescze 3 razy.Za każdym razem inny antybiotyk no i oczywiście po tym znowu wracała gorączka.Postanowiłam zastosować pozycję V i VII.Ku mojemu zdziwieniu gorączka zaczęła spadać już po pierwszym dniu a 2 dnia już jej nie miał.Stosowałam te pozycje jeszcze przez 1,5 tygodnia.Od tej pory gorączka już się nie wróciła.
Pozdrawiam wszystkich,zyczę zdrówka i polecam tę metodę!!!
Fallasa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2011, o 14:38

Powrót do O sobie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron