azs

Moderator: samoleczenie

azs

Postprzez klaudia » 17 sty 2012, o 12:26

witam wszystkich.mam pytanie,choruje na atopowe zapalenie skory,choroba ma to do siebie ze potrafi powracac,zaleczylam ta chorobe masciami i mialam spokoj.Moja mama ma ksiazke BSM wiec pomyslalam ze sproboje tej metody.lekarz twierdzi ze w moim przypadku jest to alergiczne.rece trzymalam przez dwa tygodnie w pozycji V i II bo tak wedlug ksiazki leczy sie alergie,i niestety wczoraj choroba ma swoj nawrot,jestem totalnie zalamana.mam pytanie,czy ktos leczyl azs metoda BSM?jak tak to jak wygladalo wasze leczenie.bede wdzieczna za odpowiedz.pozdrawiam.klaudia
klaudia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 12:17

Re: azs

Postprzez sztos19 » 17 sty 2012, o 15:10

Na poczatku leczenia BSM moze byc chwilowe pogorszenie,w twoim wypadku Claudio ,jezeli zauwazylas nawrót choroby,to znaczy ze metoda dziala.Wytrzymaj jeszcze troche,a zobaczysz ze z kazdym tygodniem bedzie coraz lepiej.Naprawde warto spróbowac,i nie rezygnowac.Trzymam za ciebie kciuki.Napisz na forum za jakis czas,jak sprawa wyglada. Pawel.
sztos19
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 wrz 2011, o 02:42

Re: azs

Postprzez klaudia » 17 sty 2012, o 17:45

dziekuje za odpowiedz,ale swedzenie w moim przypadku jest nie do wytrzymania,a mam to na kosci ogonowej,najgorzej jest jak sie tam przypadkowo dotkne,nawet lezec nie mozna,nie wiem co zrobic,czy przerwac BSM i posmarowac mascia,nie chcialabym przerywac BSM,naprawde nie wiem co robic
klaudia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 12:17

Re: azs

Postprzez sztos19 » 17 sty 2012, o 19:16

To lez na brzuchu,albo na boku,szkoda przerywac leczenie BSM,naprawde warto troche sie przemeczyc,zeby potem byly efekty.Musisz wytrzymac,tak latwo nie podawaj sie.Zobaczysz ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej,ja na twoim miejscu zwiekszyl bym czas trzymania rak[im wiecej bedziesz trzymala tym lepiej].
sztos19
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 wrz 2011, o 02:42

Re: azs

Postprzez klaudia » 19 sty 2012, o 15:05

Mam takie pytanie,czy zna ktos moze lekarza z okolic w-wy ktoty zna bsm?mama mojego kolegi jest bardzo chora,cierpi na stwardznienie rozsiane ma miazdzyce i nadcisnienie i jest zainteresowana ta metoda,ale bardzo boi sie odstawic leki,mowi ze bez zgody lekarza nie odstawi,a u nas w przychodni jest taki lekarz ze nawet jak ktos mowi ze ziola pije to kaze mu wychodzic za drzwi.Gdyby ktos znal takiego lekarza to bede bardzo wdzieczna,moze byc prywatnie
klaudia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 12:17

Re: azs

Postprzez sztos19 » 22 sty 2012, o 00:34

To bardzo powazna sprawa,najlepiej napisac do pana Piotra Lewandowskiego.
sztos19
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 wrz 2011, o 02:42

Re: azs

Postprzez samoleczenie » 22 sty 2012, o 06:42

Atopowe zapalenie skóry likwiduje się poz II lub III jeśli jest na ręku.
samoleczenie
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2011, o 09:08

Re: azs

Postprzez samoleczenie » 22 sty 2012, o 06:45

Książkę Pani czytała a nie oglądała CD. Jedna z Pań opowiada jak wyleczyła egzemę na ręku
samoleczenie
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 maja 2011, o 09:08

Re: azs

Postprzez klaudia » 22 sty 2012, o 23:25

Dziekuje za odpowiedz.Ksiazke czytalam i plyte tez ogladalam,i nie wiem jak to mozliwe ale jakos przeoczylam ta scene.Czasami czlowiek ma odpowiedz pod reka a nie widzi tego.Jak to kiedys powiedzial Churchil ludzie czasami potykaja sie o prawde,wstaja i udaja jak by sie nic nie stalo i dalej slepo ida.Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz
klaudia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 12:17


Powrót do O sobie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron